Kido Kido Logo White
  • KULINARIČNI DOGODEK

KULTURA IMA DOBER OKUS 2023

“Si zamišljate kakšen okus bi lahko imelo umetniško delo, rokodelski izdelek, muzejski predmet ali turistična destinacija?”
V četrtek, 1.6.2023 boste lahko ponovno razvajali svoje brbončice!
Že tretje leto zapored bo na dvorišču Rokodelskega centra potekal kulturno-kulinarični dogodek Kultura ima dober okus, na katerem bodo kulturne vsebine dobile povsem novo dimenzijo – OKUS. 👅
Da se bosta kultura in kulinarika povezali v popolno harmonijo, bodo letos poskrbeli štirje lokalni kulinarični mojstri:
👨‍🍳 Sliko iz Likovne zbirke GMH bo kulinarično interpretiral Daniel Vincek
👨‍🍳 Muzejskemu predmetu bo okus dodal Tilen Begič
👨‍🍳 Interpretacijo rokodelskega predmeta smo zaupali Mitji Ilcu
👨‍🍳 Ribniško naravno znamenitost bo z okusom oplemenitil Gašper Krže
Poskrbeli bomo, da se bodo prijetno počutili tudi najmlajši. V okviru dogodka bo potekala brezplačna likovna delavnica z naslovom »Okusi svojo umetnino«, na kateri se bodo lahko otroci preizkusili v likovni ustvarjalnosti in hkrati raziskovali čaroben svet okusov.
Za sproščeno glasbeno vzdušje bo skrbel Krosheer, za ohlajeno pijačo pa pivovarna Brewwood Craft Brewery.
Pridite in se prepričajte, da ima kultura dober okus!

INSPIRACIJSKI PREDMETI

 

2023 © Rokodelski center Ribnica. Izdelava spletnih strani: Kreativna tovarna | Piškotki

Grb O.r.
Logo Ministrstvo Za Kulturo Rs
Logo Las Ppd Vert 1
Lasinzastave Logo Mali
Cgp Kohezijska Politika Logotipi Posamezni